N7Player Music Player

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma N7 Mobile Sp. z o.o.
Yenilikçi bir ara yüze sahip olan N7Player uygulamasında güçlü ses işleme özellikleri de yer alıyor.

Müzik arşivinize göz atmanız için yepyeni bir yol sunan N7Player Music Player uygulaması, sezgisel bir müzik çalardır. Son derece kolay bir ara yüze sahip olan bu uygulama gelişmiş pek çok özelliği de barındırıyor. Benzersiz albüm deneyimini kullanıcılarına sunan N7Player Music Player uygulaması tüm müzik kataloğunuzda hızlı ve rahat bir şekilde gezinmenize olanak tanır.

El hareketlerinizle kumanda edebileceğiniz bu uygulama da sezgisel yöntemlerle arşivlerinize ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz şekilde aramalar da yapabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz çok sayıda hazır ayarların bulunduğu bu uygulamada kendi ayarlarınızı da yaratabilirsiniz. Gelişmiş 10 bant ekolayzer sayesinde yüksek kalitede müzik dinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz N7Player Music Player uygulamasında bas ve tiz ayarlarını zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Yüksek ses kalitesine sahip müzikler, parmaklarınızın ucunda!

Kanal dengesi, ses normalleştirme, kanal dengesi veya mono miks ayarı gibi pek çok özelliği aktif hale getirebileceğiniz bu uygulamada çalma listelerinizi kolayca oluşturabilir, dilerseniz de otomatik akıllı listeler oluşturarak sevdiğiniz albümleri de dinleyebilirsiniz. Tercih sizin!

Sezgisel ve içten bir müzik ortamı yaratabileceğiniz bu uygulamada şarkınıza sözlerini de ekleyebilirsiniz. Diğer cihazlarla paylaşabileceğiniz müziklerinizi dilediğiniz formata kolayca dönüştürebileceğinizi de unutmayın! Sizde temanızı belirleyin, en uygun pencereleri seçerek müziklerinizi veya albümlerinizi görselleştirin! Üstelik en güzel müzikleri, yüksek kalitede dinlerken!

 

 

 

 

N7Player Music Player indir
DİĞER SÜRÜMLER