N7Player Music Player

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut22 MB
  • Sürüm1.5
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciN7 Mobile Sp. z o.o.
Müzik arşivinize göz atmanız için yepyeni bir yol sunan N7Player Music Player uygulaması, sezgisel bir müzik çalardır.

Yenilikçi bir ara yüze sahip olan N7Player Music Palyer uygulamasında güçlü ses işleme özellikleri yer almaktadır. Son derece kolay ve bir o kadar da farklı ara yüze sahip olan bu uygulama gelişmiş pek çok özelliği de barındırıyor. Kanal dengesi, ses normalleştirme, kanal dengesi veya mono miks ayarı gibi pek çok özelliği aktif hale getirebileceğiniz bu uygulamada çalma listelerinizi kolayca oluşturabilir, dilerseniz de otomatik akıllı listeler oluşturarak sevdiğiniz albümleri de dinleyebilirsiniz.

Benzersiz albüm deneyimini kullanıcılarına sunan N7Player Music Player uygulaması tüm müzik kataloğunuzda hızlı ve rahat bir şekilde gezinmenize olanak tanır.

El hareketlerinizle kumanda edebileceğiniz bu uygulama da sezgisel yöntemlerle arşivlerinize ulaşabileceğiniz gibi dilediğiniz şekilde aramalar da yapabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz çok sayıda hazır ayarların bulunduğu bu uygulamada kendi ayarlarınızı da yaratabilirsiniz.

Tüm müzikler parmaklarınızın ucunda!

Gelişmiş 10 bant ekolayzer sayesinde yüksek kalitede müzik dinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz N7Player Music Player uygulamasında bas ve tiz ayarlarını zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Sezgisel müzik ortamları yaratabileceğiniz bu uygulamada şarkınıza söz de ekleyebilirsiniz.

Sizde N7Player Music Player uygulamasını cihazınıza yükleyerek müzik keyfinizi doyasıya yaşayın!

 

 

 

 

 

N7Player Music Player indir